۳ شناور تفریحی جدید به قشم اضافه شد


مدیرعامل شرکت مدیریت و توسعه بنادر و فرودگاه قشم از اضافه شدن سه شناور تفریحی جدید با هدف افزایش ظرفیت خدمات‌رسانی به گردشگران خبر داد.

علی گل‌امینی مدیرعامل شرکت مدیریت و توسعه بنادر و فرودگاه قشم، امروز پنجم فروردین ۱۴۰۱ خبر از اضافه شدن سه شناور تفریحی جدید به قشم داد و با بیان این مطلب اظهار کرد:

با اضافه شدن این شناورها تعداد شناورهای تفریحی فعال در جزیره قشم به چهار عدد افزایش یافته و درمجموع به ۳۲۰ نفر خدمات ارائه می‌کنند.

او ادامه داد:

استفاده از ظرفیت اسکله‌های تفریحی در نقاط ساحلی گردشگرپذیر جزیره قشم از اهمیت بالایی برخوردار است و اسکله بهمن به‌عنوان مبدا فعالیت این شناورهای تفریحی پیش‌بینی شده است.

مدیرعامل شرکت مدیریت و توسعه بنادر و فرودگاه قشم افزود:

توانایی عملیاتی و علمی همراه با برنامه و طرح مدون برای تولید و استفاده از شناورها می‌تواند موجب ایجاد اشتغال و رونق اقتصاد و جذب گردشگر به منقطه شود.

گفتنی است، گشت و گذار با کشتی‌های تفریحی روی آب‌های خلیج فارس همواره یکی از تفریحات بسیار جذاب و زیرشاخه گردشگری دریایی بوده که در سفرهای نوروزی به قشم مورد توجه گردشگران و مسافران نوروزی قرار گرفته است. راه‌اندازی اسکله‌ها و پایانه‌های مسافری و گردشگری دریایی از موارد مهمی است که در برنامه توسعه‌ای بنادر سازمان منطقه آزاد قشم قرار گرفته است که بر اساس سند توسعه‌ای گردشگری دریایی و اقتصاد دریامحور، اجرایی می‌شود.منبع سایت کجارو

مشاوره از طریق واتس آپ
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

Leave a Comment