خاموشی چراغ‌های پل طبیعت و گنبد مینا همزمان با ساعت زمین


روابط عمومی شرکت نوسازی اراض عباس‌آباد از خاموشی چراغ‌های «پل طبیعت» و «گنبد مینا» هم‌زمان با رویداد جهانی «ساعت زمین» خبر داد.

روابط عمومی شرکت نوسازی اراض عباس‌آباد اعلام کرد که چراغ‌های «پل طبیعت» و «گنبد مینا» هم‌زمان با رویداد جهانی «ساعت زمین» امشب خاموش می‌شوند.

ساعت زمین یک رویداد جهانی سازماندهی شده توسط صندوق جهانی طبیعت (World Wide Fund for Nature) است که در آن سازه‌ها و ساختمان‌های معروف جهان از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه تا ۲۱:۳۰ دقیقه در آخرین شنبه ماه مارس که مصادف است با ۶ فروردین ۱۴۰۱ است، به‌مدت یک ساعت چراغ‌ها و تجهیزات الکترونیک غیرضروری خود را با هدف آگاهی‌بخشی در مورد احترام به محیط زیست، تغییر اقلیم و حفظ انرژی خاموش می‌کنند.

صندوق جهانی طبیعت (WWF) طرح ساعت زمین را از سال ۲۰۰۷ برای نخستین بار در استرالیا اجرا کرد که با استقبال کم نظیر مردم سراسر جهان مواجه شد، به‌گونه‌ای که بیش از ۱۲۸ کشور جهان در این طرح مشارکت داشتند.

بر همین اساس نیز پل طبیعت و گنبد مینا که در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد قرار دارد، همه‌ساله در حمایت از محیط زیست جهانی در این شب چراغ‌هایشان خاموش می‌شوند.منبع سایت کجارو

مشاوره از طریق واتس آپ
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

پیام بگذارید