حضور یک میلیون گردشگر در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد تا ۵ فروردین ۱۴۰۱


از ابتدای تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ تا روز پنجم فروردین بیش از یک میلیون گردشگر از منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد بازدید کردند.

بیش از یک میلیون گردشگر از اول تا پنجم فروردین ۱۴۰۱ از منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد بازدید کردند و از خدمات رفاهی، تفریحی و گردشگری در نظر گرفته شده برای ایام نوروز بهره‌مند شدند.

ارائه خدمات گردشگری همچون برگزاری تورهای گردشگری که بیش از ۸ هزار گردشگر داخلی و خارجی از جمله کشورهای افغانستان، لبنان، عمان، عربستان، ترکیه و… با حضور تورگردان‌های چند زبانه در نظر گرفته شده است و همچنان ایستگاه‌های گردشگری همه روزه در ایام‌ نوروز از ساعت ۱۱ تا ۲۰ به ارائه خدمات و برگزاری تورهای پیاده گردشگری می‌پردازند.

ضمن اینکه برگزاری تورهای بازدید از امکانات مختلف منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد به‌وسیله خودروهای برقی نیز انجام می‌شود و تاکنون توانسته ۱۷۰ تور با خودروی برقی برگزار کند.

حضور تورگردان‌های چند زبانه به‌منظور ارائه خدمات گردشگری به گردشگران خارجی همه روزه بوده و به فعالیت خود در کنار تورگردان‌های فارسی زبان تا پایان ایام نوروز ادامه خواهد داد و توزیع نقشه‌های راهنما و بورشورهای معرفی مجموعه به‌صورت دو زبانه نیز به‌شکل مستمر انجام می‌گیرد.

گفتنی است منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، نوروز ۱۴۰۱ را با نورافشانی ویژه و خاص «پل طبیعت» هم‌زمان با لحظه تحویل سال آغاز کرد و از ابتدای نوروز برنامه‌های متنوع فرهنگی و گردشگری خود را همچون سال‌های گذشته با هدف جذب گردشگران و مسافران نوروزی در این منطقه که به‌عنوان قطب گردشگری تهران شناخته می‌شود انجام می‌دهد.

تورهای ویژه منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با حضور راهنمایان تخصصی چند زبانه همه روزه به‌صورت پیاده و همچنین با خودروی برقی همراه با بازدید از جاذبه‌هایی گردشگری چون «پل طبیعت»، بوستان «آب و آتش»، «باغ غذا»، «باغ هنر»، دریاچه «هنر» آسمان‌نمای «گنبد مينا»، دریاچه «نوروز»، موزه و کتابخانه «نادر ابراهیمی»، بوستان «طالقانی»، برگزار می‌شود که تاکنون با استقبال بی‌نظیر مسافران و گردشگران نوروزی روبه‌رو شده است.منبع سایت کجارو

مشاوره از طریق واتس آپ
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

Leave a Comment