تور گردشگری بین المللی پاریس تا پرسپولیس وارد ایران شد


روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی از ورود موتورسواران «تور گردشگری بین‌المللی پاریس تا پرسپولیس» به ایران خبر داد.

روابط‌عمومی کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که موتورسواران تور گردشگری بین‌المللی پاریس تا پرسپولیس به خاک ایران وارد شدند. اعضای این تور از جاذبه های طبیعی، تاریخی و گردشگری کشور بازدید ‌خواهند کرد. گردشگران شرکت‌کننده در این تور ٢٠ نفر از كشورهای فرانسه، سوئیس و هلند هستند که با ۱۶ دستگاه موتورسیکلت سنگين و سه دستگاه خودرو دو ديفرانسيل از شهر پاریس در فرانسه سفر خود را آغاز کرده‌اند و روز جمعه، دوم اردیبهشت ۱۴۰۱ از طریق مرز ماکو وارد استان آذربایجان غربی شدند.

این تور گردشگری با هماهنگی کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی و  با هدف مقابله با ایران هراسی و در راستای معرفی فرهنگ، تمدن، آثار و جاذبه‌های تاریخی و گردشگری کشور، ایران را به‌عنوان یکی از مقاصد امن و زیبای گردشگری خود انتخاب کرده‌اند تا سفیر امنیت، فرهنگ و تمدن این مرز و بوم باشند.

عضو تور پاریس تا پرسپولیس

عکس‌ از وب‌سایت کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی

موتورسواران تور گردشگری بین‌المللی پاریس تا پرسپولیس طی ٢١ روز حضور در ایران از شهرهای كندوان، تبريز، سقز، كرمانشاه، گلپايگان، اصفهان و ياسوج عبور خواهند کرد و به بازدید از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری این شهرها خواهند پرداخت.

در ادامه سفر، اعضای این تور به‌مدت چهار روز در شهر شیراز اقامت خواهند داشت و پس از بازدید از جاهای دیدنی شیراز، در مسیر بازگشت با عبور از شهرهای اصفهان، اراک، قزوين و گیلان، ایران را از طریق مرز آستارا به مقصد فرانسه ترک خواهند کرد.منبع سایت کجارو

مشاوره از طریق واتس آپ
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

Leave a Comment