تاکید ستاد هماهنگی خدمات سفر بر برپایی چادر در مناطق امن


ستاد هماهنگی خدمات سفر در اطلاعیه‌ای بر برپایی چادر در مناطق امن و کسب اطمینان از فعالیت کمپ‌های کویری پیش از سفر تاکید کرد.

ستاد هماهنگی خدمات سفر با انتشار اطلاعیه‌هایی، بر برپایی چادرهای شخصی در محل‌های امن و ایمن پیش‌بینی شده توسط ستاد خدمات سفر و اطمینان از فعال بودن کمپ‌های کویری قبل از سفر تاکید کرد. بر اساس اطلاعیه شماره پنج این ستاد، به گردشگرانی که در چادرهای شخصی خود اقامت می‌کنند، موکدا توصیه می‌شود صرفا در محل‌های امن و ایمن پیش‌بینی‌شده ستاد خدمات سفر اقدام به برپایی چادر کرده و به‌هیچ‌وجه از پیک‌نیک‌های گازی برای گرم کردن درون چادر استفاده نکنند.

همچنین ستاد هماهنگی خدمات سفر در اطلاعیه شماره ۶ خود از مسافرانی که قصد سفر به شهرهای بوشهر، گناوه و دیلم را دارند، درخواست کرد که از شهرهای مکمل سفر مانند دشتی، جم و عسلویه برای اسکان استفاده کنند.

بر اساس اطلاعیه شماره هفت ستاد نیز تاکید شد، با توجه به وجود کولاک و برف شدید در راه‌های مواصلاتی منتهی به مرزهای ارمنستان و ترکیه که باعث ایجاد اختلال در مرزهای زمینی و بازگشت تعدادی از مسافران شده، خواهشمند است هموطنان عزیز تا برطرف شدن محدودیت ایجاد شده، ملاحظات لازم را در نظر بگیرند.

در اطلاعیه شماره هشت ستاد نیز اعلام شد، با توجه به باد شدید در استان‌های فلات مرکزی ضروری‌ست قبل از عزیمت به کمپ‌های کویری از فعال بودن و ارائه خدمت کسب اطمینان کرده و تمهیدات لازم برای مواجهه با تغییرات جوی ناگهانی را در نظر داشت.منبع سایت کجارو

مشاوره از طریق واتس آپ
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

Leave a Comment