برگزاری رالی تور گردشگری تهران – شمال


کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی با همکاری انجمن موتورسواری و اتومبیل رانی ورزش کارگری رالی تور تفریحی، خانوادگی و گردشگری را در مسیر تهران تا ساری برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران، این رالی دو روزه با هدف ترویج سفرهای مسئولانه و ایمن، توسعه فعالیت های اتومبیل‌رانی در کشور، ایجاد شور و نشاط اجتماعی ضمن رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، توسعه فرهنگ رانندگی ایمن و حفاظت از محیط زیست در سفرهای خانوادگی و گروهی برگزار می‌شود.

رالی تور گردشگری تهران – شمال روز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ با حمایت مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران و منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد در تهران آغاز می‌شود و روز جمعه سی ام اردیبهشت با معرفی برگزیدگان که بر اساس امتیازهای ثبت شده از سوی داوران و ناظران انتخاب خواهند شد در شهر ساری به کار خود پایان می‌دهد.

علاقه‌مندان به شرکت در سطوح همگانی، پیشرفته و اختصاصی رالی یاد شده که به‌منظور جلب توجه عموم گردشگران و مسافران به محیط زیست و اهمیت حفظ و نگهداری از آن، جمله «ما با طبیعتیم» را به‌عنوان شعار خود انتخاب کرده است، می‌توانند تا روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه از طریق نشانی اینترنتی www.taci.ir/rally به‌صورت آنلاین ثبت نام کنند.

رالی تهران شمالمنبع سایت کجارو

مشاوره از طریق واتس آپ
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

Leave a Comment