برگزاری «جشن ملی پرچم» در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد


روابط عمومی شرکت نوسازی اراضی عباس‌آباد از برگزاری «جشن ملی پرچم» با حضور شهردار تهران در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد خبر داد.

روابط عمومی شرکت نوسازی اراضی عباس‌آباد اعلام کرد که آیین «جشن ملی پرچم» هم‌زمان با ۱۲ فروردین با سخنرانی «علیرضا زاکانی»، شهردار تهران و با حضور مسئولان کشوری و لشکری، نمایندگان خارجی و رؤسای هیئت‌های دیپلماتیک مقیم تهران برگزار و طی آن، بلندترین و بزرگترین پرچم کشور برافراشته خواهد شد.

در این آیین که جمعه ۱۲ فروردین۱۴۰۱، از ساعت ۱۶:۳۰ جنب «دریاچه هنر» واقع در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد برگزار می‌شود. محمد معتمدی قطعات ملی و میهنی را در این مراسم اجرا می‌ کند. جشن ملی پرچم، امسال برای هشتمین دوره، در قالب جشنواره نوروزی «لبخند بهار» به همت منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان قتدر خواهند بود این برنامه را به‌صورت زنده از شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران و نیز شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی دنبال کنند.

شایان ذکر است که این مراسم ملي و میهنی در سالروز جمهوری اسلامی ایران تنها مراسم رسمی کشور در این روز باشکوه است که پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران برافراشته می‌شود و بلندترین و سنگین‌ترین پرچم کشور به ارتفاع ۱۵۰ متر و وزن ۳۰۰ کیلوگرم با ابعاد ۲۲ در ۴۶ متر معادل ۱,۰۲۴ مترمربع به اهتزار در خواهد آمد.منبع سایت کجارو

مشاوره از طریق واتس آپ
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

Leave a Comment